Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Ahóój,

přicházíme se shrnutím bombovýho trojdeňáku! Díky náhodnému nápadu Vildy jsme se vydali na Kokořínsko, což se ukázalo jako skvělá volba. Poté, co jsme přežili cestu přeplněným autobusem, jsme se ocitli v Jestřebí, a pokračovali pár kilometrů na naše vyhlídnuté místo. To nezklamalo, naopak! Pod převisem bylo dokonce i ohniště a epesní kóje na spaní, do kterých jsme po večeři a rozjímání u ohně ulehli.

Ráno, plní energie, jsme se vydali na cestu směrem na Housku, přičemž se od nás odpojila skupinka SofEmmaÁďaAnet kvůli povinnostem v Praze. Ačkoliv jsme při závěrečném kopečku na hrad mysleli, že vyplivneme duši a nadávali na toho, kdo tu trasu vymýšlel (haha, kdo to asi byl), jsme přeci jen na Housku dorazili. Tam se naobědvali, uhasili žízeň kofolou a napsali exkluzivní pohled Barče L. do Irska, která s námi bohužel nemohla jet. Po zasloužené siestě naše cesta pokračovala směr Dobřeň, kde jsme v místní hospodě doplnili zásoby vody. Původní plán byl kapku změněn, takže nám do cílového místa na spaní zbývaly necelé tři kilometry. Hledání bylo úspěšné a zakempili jsme to krátce před setměním. Večer probíhaly klasické hovory a vychutnání si dobrůtek k večeři.

Ráno jsme se sbalili a solidním tempíčkem pochodovali směrem do Liběchova. Ráno se odpojila Lucka, naše úžasné básnické střevo, proto tenhle report píšu já a kvalita není zaručena :D Po cestě se pár z nás dobrovolně prošlo kopřivovou cestou, holky zanechaly svoji stopu v asfaltu a bylo nám fajn. Nakonec jsme úspěšně dorazili na nádraží a odjeli do našich milovaných domovů. Jsme rádi, že se počasí vydařilo úplně ideálně a zkrátka jsme to pošéfili. Ještě jednou všem moc děkuju za účast a uvidíme se na dalších harcech!

Za trojky, Fany <3

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář