Příští harc

Novinky

 • [27.5.2024]
  Téma tábora je tady! Harcovníci na Kavčích horách aneb Dobré ráno, Staré Hraběcí.
 • [1.2.2024]
  Přihlášky spuštěny! Není na co čekat.
 • [21.1.2024]
  Přihlášky na tábor se spouští již 1.2.2024. Nenechte si to ujít!
 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Ahoj přátelé,

kolem sobotní deváté hodiny jsem dorazil s Kubou M. na parkoviště u Kyjáku. Z vedlejšího auta už natěšeně vystupovali bratři Dimi a Včelka. Opodál u hokejového plácku se už netrpělivě rozbruslovala naše kamarádka Barča, která se už zůčastnila našeho třetího harcu, za což jí děkuji, že je tak aktivní a předčí svojí účastí i některé harcovníky, za což by je asi Jogrs nepochválil. Na place se už zkušení matadoři z řad SPG Libor a Petr starali o kvalitu ledu. Ostatní dorazili záhy.

Bohužel kvůli večernímu dešti a teplotám nad 0 naše ostří dělalo z ledu mokrý sníh a po první třetině jsme zjistili, že jezdíme na sněhu a že místo puku na hokejce vezeme kus sněhuláka, takže musela nastoupit četa s hrablama a sníh odhrabat, ale to 11 hráčů a 6 diváků vůbec neodradilo a úspěšně jsme dokončili všechny tři třetiny. Skóre bylo tak vyrovnané a souboje tak vypjaté, že když pravé křídlo Libor útočil podél mantinelu, tak obránce Petr mu dal takový bodyček, že si Libor o led roztrhl obočí a musela ho odvést rychlá na sešití. Úraz byl naštěstí bez otřesu mozku, takže až na tento krvebysesvněmnedořezal incident, kaluž krve a pár modřin na holeních od puku všichni přežili ve zdraví a mohli se vyblejsknout s policajty na koních v zády na společné fotce. Momentky z harcu určitě zajistí naše IT oddělení.

Na závěr chci ještě vyzdvihnout účast tříměsíčního harcovníka Kubíka Bezděka, který už od prsou vysloužilé harcovnice Káti za svobodna Běhavé pošilhával po herním dění na hřišti a už z něj pomalu roste další silná harcovnická generace.

Těší se na další harc Tomík

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 15.7.-21.7.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář