Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Aprílák

Ahoj harcovníci a spolčené duše. Rok se s rokem sešel a je tady zase akce našeho kamaráda Dana - Aprílák. Pochod bude opět přes Hřebeny, takže všichni, kdo se chcete zúčasnit této již tradiční akce, nechť se dostaví v pátek, 1. dubna 2011, v 17:30 před informační ceduli na Smíchovském nádraží, odkud pojedeme do malé podbrdské vsi Osov a odtud vzhůru do lesů, druhý den se budeme nacházet v okolí Dobříše a návrat je počítán v neděli mezi 18 až 19-tou hodinou, podle vlaku, který stihnem. Jelikož se jedná o víkendovou akci, vezměte si potřebnou výbavu, je možné, že nám zasněží, tak raději i teplé prádlo. Spát se bude pod širákem, bo pod přístřeškem, oheň bude...

Hudební nástroje jsou vítány a dobrá nálada povinná :) Jo, taky samozřejmě harcovnickou čepici.

Harc je určen predevším pro trojky a starší... Těším se na jarní toulání přírodou s Vámi. Dejte mi vědět, kdo pojedete, do pátku do poledne na můj telefon pomocí sms... 725 728 772.

Na Kůň!

Medvěd

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář