Příští harc

Novinky

 • [27.5.2024]
  Téma tábora je tady! Harcovníci na Kavčích horách aneb Dobré ráno, Staré Hraběcí.
 • [1.2.2024]
  Přihlášky spuštěny! Není na co čekat.
 • [21.1.2024]
  Přihlášky na tábor se spouští již 1.2.2024. Nenechte si to ujít!
 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
(otevřít archiv)

Naše komunita


3.3.2012 Velké sportovní klání

Sešli jsme se v sobotu 3.3.2012 v 9:45 před budovou ZŠ Jeseniova a hned poté, co mě pan školní provedl areálem, seznámil se školním řádem a vůbec řekl co a jak, jsme se mohli převléct a rozdělit do týmů. Pan školník vypadal zprvu jako morous, ale po donesení nového míčku na florbal se ukázal jako opravdový formát. Dorazivší byli tedy rozděleni do třech týmů a už nic nebránilo tomu, abychom si mohli řádně zasportovat. Soutěžilo se celkem ve čtyřech sportech: florbalu, fotbalu, volejbalu a basketbalu. Vzhledem k časové tísni a faktu, že se mi ztratil papír s částí výsledků z jednotlivých disciplín, jsem nakonec usoudil, že nebylo nejdůležitější najít vítěze, ale společne si zasportovat a pobavit se, což si myslím se povedlo. Po předání tělocvičny panu školnímu jsme se rozprchli celí vyhladovělí a utahaní ke svým rodičům.

Část ze zúčastněných navštívila nově otevřený podnik a chutnala i argentinské pochoutky.

Harc se podle mého vydařil, všichni jsme si zablbnuli a těším se na shledání u dalšího.

Tom

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 15.7.-21.7.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář