Příští harc

15.6.2024
Praha křížem krážem
(pozvánka)

Novinky

 • [27.5.2024]
  Téma tábora je tady! Harcovníci na Kavčích horách.
 • [1.2.2024]
  Přihlášky spuštěny! Není na co čekat.
 • [21.1.2024]
  Přihlášky na tábor se spouští již 1.2.2024. Nenechte si to ujít!
 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Na tento netradiční harc jsme se sešli v počtu 21 účastníků-pařmenů, takže jsme se vyřádili, myslím, dosytosti!

Sešli jsme se na pražském Zličíně, odkud jsme se vydali na zastávku autobusu. Právě tam se odehrála nejdobrodružnější část výpravy a to cesta v poprvé v historii narvaným příměstským autobusem až k prasknutí. Jak někteří poznamenali, tohle se ani v Praze nevidí. Velkou otázkou zůstávalo, jak se do prostoru, kde už není místo ani pro jednoho člověka navíc narve pět dalších (Kubino, Áďa, a spol.), kteří přistupovali v Rudné. Dokázali to bravurně - nástupem zadními dveřmi, což se jinak v příměstském autobusu nesmí, ale řidič měl slitování.

Muzeum bylo přesně takové, jaké jsme očekávali! Plné retro-herních automatů, joysticků, tlačítek, volantů, motorek, zbraní a všech možných dalších udělátek. Nejlepší ze všech se ukázali týmové hry až pro čtyři hráče a cenu o nejnapínavější hru vyhrál akční hokej.

Samozřejmostí byla také slíbená soutěž. Jako soutěžní stroj byl vybrán originální japonský taneční automat, kde dobrovolní soutěžící o Yeníky rozvlnili své boky.

V prvním kole vyzvala Terka Han Lukáše. Souboj to byl věru na ostří nožů, průběžné vedené se přelívalo z jedné strany na druhou. Vítěznou cenu 150 SZY však nakonec rozdílem pouhých několik bodů vytančila v napínavém souboji Terka. Na Lukáše zbyla cena útěchy ve výši 100 SZY. :)

V druhém kole změřila síly Sofie se Šimonem. Šimon se rozvlnil do rytmů hudby a precizně našlapával na taneční šipky, žel v nepravé okamžiky, což se mu při součtu bodů stalo osudným. V druhém kole zvítězila Sofie soustředěným a elegantním výkonem.

Děkuji všem za účast a těším se na dalších akcích!

Dimi

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 10.6.-16.6.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář