Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


1.12.2007 VELKOLEPÝ HARCBÁL

Ahoj harcovníci,
děkuji všem, kteří se zúčastnili prvního společného harcu s našimi kamarády harcovníky z Valdova. Je jen škoda, že se nás nesešlo více. Byl to moc krásný harcbál s tanečním představením, hrála pěkná hudba, konala se soutěž a tombola. Ale abych Vám přesněji popsala, co se dělo. Kolem 13:30 hod. jsme se sešli na konečné tramvaje 22 a 25, odkud jsme vyrazili na všem známou Bílou horu, kde stařičký setník Kačábek všem zúčastněným připomněl, co se na Bílé hoře odehrálo v roce 1620 (ano správně - byla to první velká a rozhodující bitva třicetileté války, která zpečetila osud českého stavovského povstání a na dalších 300 let rozhodujícím způsobem ovlivnila osud českého státu). Po menší procházce po okolí jsme dorazili do restaurace (klubu) Fíčko (alias Pobďa) a v jeho útrobách byl připraven krásný program, který jsem již popsala výše. Po 20:00 hod. náš společný harc skončil. Ještě jednou děkuji těm, co se zúčastnili, a doufám, že se zase brzy sejdeme na únorovém bruslařském harcu.

Katka

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář