Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


30.3.-1.4.2012 Aprílák

Přelomový březnovo-dubnový víkend strávili harcovníci na cestě mezi Řevnicemi a Nučicemi. V pátek večer skupinka zdrápanců přirazila do známého halounského hostince U Zrzavýho paviána, kde na nás zbylo místo v nejpřetopenější části lokálu. Nastala tlačenice a tahanice o nejvzdálenější místa u oken, některé holky z řad trojek však tíživou situaci vyřešily s ledovou rozvahou, když si nakoupily náruč zmrzlin a v klidu se po té ochlazovaly jejich konzumací sedě na židlích těsně u doběla rozžhavených kamen. Noc jsme strávili na lesním tábořišti Hell Švando, kam nás zavedl dorazivší Kejva a jeho parta.

V sobotu ráno do harcovnického ležení dorazila Janča, jež nás poctila vydatnou porcí palačinek. Harcovníci se poté pomalu vydali na cestu. Pro úsek Halouny - Zadní Třebáň jsme zvolili taktický sek a díky výrazně ukrácené cestě (cha cha) jsme se již za chvilku (ha ha ha ha) mohli shledat se Záhym, který na nás již čekal na třebaňském nádraží. Další trasa vedla na Karlštejn a odtud přes Dub sedmi bratří ke Kubrychtově boudě, kde jsme poobědvali a střetli se s rekonvalescentujícím Medvědem i takyrálem Mártym, odtud již grupa pokračovala v plné sestavě údolím Bubovického potoka přes vodopády až do Bubovic, našeho sobotního cíle. Následovalo posezení se známými trempy od kamaráda Dana a zpěv při kytarách až do ochraptění, oslepnutí, oněmění a ochrnutí.

V neděli ráno se od party oddělila kejvovská skupina a harcovníci poté již osamoceni putovali k cíli, za nějž byly po dohodě setnicikého sboru vytyčeny Nučice. Vedeni místním usedlíkem Kubínem jsme prošli údolím potoka nad Loděnicemi ke studánce u tří habrů a poté přes Vysoký Újezd do Nučic, kde jsme si v příjemném počasí oddechli na návsi a kochali se místními krásami.

Pak již následoval odjezd a šťastný návrat domů. Po dalším apríláku tak můžeme zaškrtnout kolonku: splněno bez ztrát na životech!

Díky za účast a na viděnou na THZ/V. Pozvánku očekávejte již brzy!

Fanda

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář