Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Live stream s písněmi od táboráku

Ahoj zdrápanci!

Ani za časů, kdy je spousta aktivit a setkávání zakázána, se Harcovníci nevzdávají! Naši valdovští kamarádi rozjeli na svém Youtube kanálu s názvem Nezůstane sám nový seriál "Live stream táboráků", kde se každý víkend některý hudebně zdatný odvážlivec opře do kytary a zahraje pár oblíbených songů, které známe ze společných večerů na táboře, a umožní všem harcovnickým kamarádům a spřízněným duším se online připojit, zazpívat si s ním virtuálně-společně, nebo i poslat ostatním virtuálně-přítomným nějaký ten vzkaz a pozdrav přes chat.

Měli jsme takto již možnost slyšet valdovské staré páky jako Fanču a Vikiho Maška, našeho stařičkého Takyrála Miloše Rozinku s Martinem Štenglem nebo prvotřídního muzikantského barda Petra Moravce. Na sobotu 28. listopadu jsme však dostali možnost přispět svými akordy do mlýna i my, zástupci hudby Starého Hraběcí, novopečený Takyrál Jenda aka Jener a starý dopečený Takyrál Márty aka Dix.

Nalaďte proto své přijímače v sobotu 28. 11. 2020 od 20:00 tímto odkazem:
JH kanál Nezůstane sám

Chlapci se nechali slyšet, že zahrají pár hezkých písní, pár oblíbených písní i pár řízných písní. Chystají i několik drobných překvapení, že bychom se snad dočkali nějakého milého hosta? Nebo nějakého speciálního efektu? Nebo parádního zvuku kytar a třeba i dalších nástrojů?

Těžko říct takhle z hlavy, připojte se a uvidíte a uslyšíte!

Kdo bude tancovat nejvíc, vyhrál!

Těší se na vás

Márty & Jenda

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář