Příští harc

Novinky

 • [14.2.2022]
  Přihlášky jsou v plném proudu
 • [26.1.2022]
  Potvrzen termín tábora 2. - 16.7.2022 Spuštění přihlášek 14.2.2022!
 • [23.12.2021]
  Harcy jsou rozplánovány - plňme diáře!
 • [1.11.2021]
  Valná hromada promluvila: Takyrála Jendu do jeho druhého funkčního období zvolila
(otevřít archiv)

Naše komunita


Jahodovej lom

Milí Harcovníci,

chtěl bych Vás pozvat na víkendový harc, který je připraven pro trojky a je do oblasti Blanského lesa, kam se jezdí už počtvrté v řadě, a začínáme tím mít určitou tradici.

Takže co a jak? Jede se v pátek z Hlavního nádraží, kde bude sraz u pokladen jako vždy (sice se teď nádraží rekonstruuje, ale nemějte obavy :-) v 16:30, pojede se do Českých Budějovic, kde pojedeme dál na Třísov, kde letos nebudeme spát u Puldů v chaloupce, ale venku, takže někde v blízkosti zříceniny Dívčí Kámen. Druhý den se p;jde okolím Kletě do lomu, který se nazývá Jahodový :-). V neděli bude návrat kolem 19:00 opět na Hlavní nádraží.

Co s sebou? Nevlastním žádnou plachtu, tak doporučuju, ať si každý harcovník vezme svoji celtu a pláštěnku, z které si může udělat přístřešek... Provaz se taky hodí, vařit se bude na ohni, takže každý si vezme ešus a nějakou tu dobrotu :-).

Samozřejmě nezapomeňte svou HARCOVNICKOU ČEPICI a na vlak si připravte 300,- Kč.

Zdraví Vás a těší se na Vás Medvěd

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 20.6.-26.6.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář