Příští harc

12/2023
Prosincový harc

Novinky

 • [13.9.2023]
  S radostí vám představujeme našeho nového takyrála pro příští rok - Vítka!
 • [10.3.2023]
  Kapacita tábora naplněna, přijímáme už jen jako záložníky. Děkujeme za Vaší přízeň!
 • [15.1.2023]
  Termín letošního tábora 1. - 15.7.2023! Spuštění přihlášek 1.3.2023!
 • [10.1.2023]
  První dva harcy letošního roku rozplánovány, fotogalerie doplněna!
(otevřít archiv)

Naše komunita


Vánoční harc – BOWLING


V neděli 12.12.2004 (POZOR ZMĚNA oproti původně plánovanému datu!!!!!) se uskuteční poslední harcovnická akce v roce 2004. Bude to akce náročná, neboť to bude akce sportovní. Bude to náš oblíbený sport a to BOWLING.

Místo: klub Blue Bowling v Praze 10 – Petrovicích, Bellova ulice č. 352 (velká hnědá budova na okraji zástavby), vstup do klubu je zezadu (musí se ze silnice budova obejít).

Spojení MHD: autobusem č. 271 ze stanice metra C Háje nebo A Skalka (stanice sídliště Petroviče)

    autobusem č. 154 ze stanice metra C Háje nebo A Skalka (stanice Morseova)

Sraz hráčů: Čas srazu je posunut o půl hodiny dopředu, abychom se stihli seznámit s pravidly, přezout se do sportovní obuvi a rozdělit do družstev. Sraz přímo v klubu je v 13.30.

Doba pronájmu 4 drah je od 14.00 do 17.00 hod. Ukončení bude vyhlášením vítězů hned po 17.00 hod a v 17.30 předpokládáme konec oficiální části harcu a proto potom koukejte mazat domů.

S sebou: pohodlné oblečení, na přezutí lehkou sportovní obuv se světlou hladkou podrážkou!!!!!!!!! (je možné si na místě zapůjčit hygienicky ošetřenou sportovní obuv, ale bude vhodné mít raději svou ať z důvodu velikosti nohou nebo počtu hráčů-aby se na vás bota dostala). Je to důležité, protože nebude umožněn vstup na dráhu v nevyhovující obuvi, protože i malý kamínek v podrážce nebo černá podrážka může poškodit povrch dráhy. Každá bota bude ještě zkontrolována pracovníkem herny.

V klubu je možné zakoupit občerstvení, tak si vezměte i nějaký finanční obnos na zakoupení nápojů, neboť je třeba dodržovat pitný režim.

Vstupné na akci bude 20Kč na osobu. Zúčastnit se mohou i rodiče harcovníků a ostatní spřízněné duše.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vzhledem k omezenému počtu hráčů je nutné se na akci telefonicky přihlásit a to na telefonu 723 178 645 na kterém uslyšíte můj radostný hlas, nebo e-mailem na harcovnických stránkách nebo mydl@post.cz. Přihlášky prosím do 8.12.2004.

Těším se na všechny sportuchtivé kamarády ahoj

Mikásek

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 27.11.-3.12.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
https://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář