Příští harc

20.1.2019
Harcovnická lyžba
(pozvánka)

Novinky

 • [20.6.2018]
  Odjezd na tábor již za 10 dní, jupí!
 • [29.5.2018]
  Na táboře se uvolnila 2 místa! Neváhejte a berte kamarády! :)
 • [28.5.2018]
  Změna odjezdu na tábor! Pojedeme poprvé vlakem!
 • [13.3.2018]
  Kapacita tábora naplněna. Pro možnost dodatečného přihlášení nás nejprve prosím kontaktujte emailem.
(otevřít archiv)

Naše skupina


Rezervace vstupenek

Informace

Srdečně Vás zveme na premiérový ročník Harmonického Harcovnického Plesu (HHP)! Akce je určena jak pro všechny Harcovníky, bývalé, aktuální i budoucí, tak i pro všechny spřízněné duše - rodiče, potomky, kolegy i kamarády, zkrátka všechny, kteří svým smýšlením souzní s tím naším a rádi se s nimi potkáme na společenské akci tohoto rázu.Cena vstupenky je 200,- Kč. Předprodej je již spuštěn a kapacita sálu omezená, proto neváhejte a pořiďte si ty své již nyní (viz rezervační formulář nahoře). Po vyplnění údajů Vám bude vygenerován variabilní symbol, platný po dobu tří pracovních dní (tedy dnes vytvořená rezervace je platná do 22.01.2019). Do té doby prosím pošlete uvedenou částku na náš bankovní účet (také uvedený uvnitř formuláře). Po obdržení platby Vám budou obratem odeslány vstupenky na zadaný e-mail. Děti do 5 let (včetně) mají vstup zdarma.


Místa k sezení zatím nejsou číslovaná, věc je v řešení. Majitelé zakoupených vstupenek budou ohledně preferovaného rozmístění u stolů kontaktováni. Děkujeme za pochopení.


V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:
E-mail ples@harcovnik.cz
Tel. 776 823 813 (Márty Tomek)


Více informací naleznete na této stránce v průběhu dalších týdnů.


Na všechny se těší organizační tým
Márty Tomek & Henri Pulda & Kubíno Jirák


Na kůň! Na ples!

Foto týdne


Týden 14.1.-20.1.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
http://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář