Příští harc

Novinky

 • [25.1.2020]
  Blíží se spuštění přihlášek pro tábor 2020. Již 6.2.!
 • [1.1.2020]
  Šťastný nový rok všem harcovníkům rodičům a kamarádům!
 • [5.12.2019]
  Blíží se další harc - HarcOlympijské hry!!
 • [28.10.2019]
  Takyrálem zvolen TOMI BEE!!!
(otevřít archiv)

Naše skupina


Útrapám se smát!

Hahahahahaha- takhle nějak to na letošním THZ probíhalo. Rád bych poděkoval všem zúčastněným za skvělou atmosféru i za to, že jsme si mohli odškrtnout všechny položky seznamu - Perštejn, Měděnec, Kovářskou, Königsmühle, Klínovec, Hauenštejn i Stráž nad Ohří - a pokochat se drsnou, krásnou a místy dost melancholickou krajinou toho krušnohorského zapadákova. Díky patří i K.J. Stalkerovi, duchu těch hor, toho kraje, který se přes všechny bouřky a kroupy slitoval a my nakonec vždycky spali v suchu. Brzy očekávejte fotky na harcovnickém rajčeti!

Těpéro, zdrápanci a prříští rok zase na "Tvrdym Harcu"!

Fanda

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 10.8.-16.8.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
http://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář