Příští harc

04/2020
Dubnový harc

Novinky

 • [25.1.2020]
  Blíží se spuštění přihlášek pro tábor 2020. Již 6.2.!
 • [1.1.2020]
  Šťastný nový rok všem harcovníkům rodičům a kamarádům!
 • [5.12.2019]
  Blíží se další harc - HarcOlympijské hry!!
 • [28.10.2019]
  Takyrálem zvolen TOMI BEE!!!
(otevřít archiv)

Naše skupina


Únorový harc, aneb koulelo se, koulelo ... [info]


V neděli 22.2.2004 se uskuteční netradiční harcovnická akce - sportovní klání v novodobé moderní hře - bowling (čti "boulink"). Kdo z Vás jste to ještě nezkusili, máte jedinečnou príležitost si hru vyzkoušet, no a ti znalí si mohou zdokonalit styl a předat zkušenosti svým kamarádům. Uspořádání a vybavení klubu umožňuje hru i menším dětem.

Místo konání: klub Blue - Bowling v Praze 10 - Petrovicích, Bellova ulice č. 352 (jedná se o velkou hnědou budovu na okraji občanské zástavby)

Spojení MHD: autobusem č. 271 ze stanice metra C "Háje" (vystoupí se 3. stanici)

Sraz účastníků: z důvodu dostatečné časové rezervy na seznámení s organizací a pravidly turnaje, rozdělení do družstev apod. přijďte do 15.30 hod!

Pronájem čtyř sportovních drah: od 16.00 do 18.00 hod

Ukončení turnaje, vyhlášení výsledků: okolo 18.30 hod (potom koukejte mazat!)

S sebou: pohodlné oblečení, na přezutí lehkou sportovní obuv s bílou hladkou podrážkou (je možné na místě zapůjčit hygienicky ošetřenou sportovní obuv, ale bude vhodné mít raději svoji); jde o to, že i malý kamínek ve vzorku podrážky může povrch hrací dráhy poškodit, tak počítejte i s možnou kontrolou Vašich botek.

Dále si vezměte potřebné finance na zaplacení občerstvení, které je možné objednat přímo na baru, abyste při dlouhém herním maratónu nepadli žízní.

Důležité upozornění: sportovní akce je částečně sponzorována prostřednictvím našeho kamaráda Jirky Cikána (díky !), přesto však od každého účastníka vybereme 50,- Kč.

Doufám, že svým chováním a vystupováním neuděláme ostudu sobě ani harcovnickému hnutí, že si pěkně v duchu fair-play zahrajeme a zasoutěžíme.

Těším se na každého při telefonickém přihlašování - Miloš Rozinka (tel. 602288343)

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 30.3.-5.4.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
http://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář