Příští harc

Novinky

 • [25.1.2020]
  Blíží se spuštění přihlášek pro tábor 2020. Již 6.2.!
 • [1.1.2020]
  Šťastný nový rok všem harcovníkům rodičům a kamarádům!
 • [5.12.2019]
  Blíží se další harc - HarcOlympijské hry!!
 • [28.10.2019]
  Takyrálem zvolen TOMI BEE!!!
(otevřít archiv)

Naše skupina


17.11.2007 HARC PODZIMNÍ STROMOVKOU A NÁVŠTĚVA PLANETÁRIA

Odbila 13-tá hodina a už jsme vyráželi na procházku podzimní Stromovkou. Naším cílem bylo planetárium na opačné straně parku. Procházku jsme si zpestřili krmením kachen, které byly opravdu hladové a obzvláště odvážné. Henrimu zobaly chleba přímo z ruky. Pro radost nejmenších jsme pár minut strávili na hřišti, kde se vyřádili na trampolíně a kolotoči. Poté jsme se dostali do planetária, kde jsme si prohlédli výstavu ve foyer. Bohužel došlo k malé změně programu, takže jsme neviděli pořad o noční obloze, ale o kometách. Když představení po hodince skončilo, společně jsme se vydali na metro, kde náš harc skončil.

Tereza

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 6.7.-12.7.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
http://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář