Příští harc

04/2020
Dubnový harc

Novinky

 • [25.1.2020]
  Blíží se spuštění přihlášek pro tábor 2020. Již 6.2.!
 • [1.1.2020]
  Šťastný nový rok všem harcovníkům rodičům a kamarádům!
 • [5.12.2019]
  Blíží se další harc - HarcOlympijské hry!!
 • [28.10.2019]
  Takyrálem zvolen TOMI BEE!!!
(otevřít archiv)

Naše skupina


9.2.2008 HARC NA BRUSLÍCH

Ahoj harcovníci,
děkuji, že jste se zúčastnili harcu na bruslích. Byl to moc hezký harc: A díky našim kamarádům, harcovníkům z Valdova, nás bylo i hodně (celkem 50 lidiček). Těm, co nás nepotěšili svojí účastí, popíšu, o co přišli. Kolem 12:30 hod. jsme se sešli u pokladny na zimním stadionu Štvanice a po přezutí jsme vyrazili na ledovou plochu. V průběhu hodinového bruslení jsme si hezky zabruslili, zařádili a zasoutěžili. Po 14:00 hod. náš harc skončil. Ještě jednou děkuji těm, co se zúčastnili, a doufám, že se zase příští rok sejdeme na Štvanici a nebo se uvidíme na březnovém harcu.

Katka

Zpět na Plán harců

Foto týdne


Týden 30.3.-5.4.
(otevřít archiv)

Kontakt

JH Staré Hraběcí (my)


JH Valdov

Online kalendář

Nyní už Vám neunikne žádný harc ani jiná naše akce!
Vytvořili jsme pro Vás sdílený kalendář, ve kterém naleznete všechny plánované harcy a který se vždy automaticky aktualizuje, pokud se cokoliv změní nebo objeví nového:
http://www.harcovnik.cz/kalendar Adresu zkopírujte a vložte ve svém kalendáři do políčka pro vložení síťového kalendáře pomocí URL. Je kompatibilní se všemi klienty podporujícími formát iCal (.ics), např. Thunderbird, Outlook nebo Google kalendář. V případě nesnází Vám rádi pošleme konkrétní návod e-mailem.
Harcovnický kalendář